SBS/TEOG/LGS Başarılarımız

2018 LGS SONUÇLARI

, SBS/TEOG/LGS Başarılarımız

2017 TEOG SONUÇLARI

, SBS/TEOG/LGS Başarılarımız

2016 TEOG SONUÇLARI 

, SBS/TEOG/LGS Başarılarımız

 2015 TEOG SONUÇLARI

, SBS/TEOG/LGS Başarılarımız

2014 TEOG SONUÇLARI

ÖĞRENCİ ADI SOYADI

KAZANDIĞI OKUL

KAYIT YAPTIRDIĞI OKUL
1MELTEM TELLİKOCAELİ FEN LİSESİ KOCAELİ FEN LİSESİ
2TUNA KILINÇMUAMMER DERELİ FEN LİSESİ KOCAELİ FEN LİSESİ
3BURAK GİRGİNMUAMMER DERELİ FEN LİSESİSEV AMERİKAN KOLEJİ (İSTANBUL)
4ARDA BİÇERKÖY HİZMETLERİ ANADOLU LİSESİ (iSTANBUL)SEV AMERİKAN KOLEJİ (İSTANBUL)
5EKİN MARLALIKOCAELİ ANADOLU LİSESİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
6ŞEYMA ESENKOCAELİ ANADOLU LİSESİ MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ
7RANA CEVAHİRKOCAELİ ANADOLU LİSESİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
8MUHAMMET RAŞİT ŞAHİNKOCAELİ ANADOLU LİSESİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
9BERKAY KARTALKOCAELİ ANADOLU LİSESİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
10HAZAR ÜSTÜN24 KASIM ANADOLU LİSESİ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
11CİHAN OKİZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ
12CEYHUN TOPÇUŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ
13ESRA CANSET UĞURŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ
14EMRE KAĞAN AYTEKİNGÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ ERKUL TUNA GÜR FEN LİSESİ
15YASEMEN DENİZORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ

2013 SBS SONUÇLARI

Öğrenci Adı Soyadı

 SBS 1. Yerleştirme Sonucu

Kayıt Yaptırdığı Okul
Mert ÖZBAYİstanbul LisesiRobert Koleji
Berk KARANİzmit Körfez Fen Lisesi İzmit Körfez Fen Lisesi
Rabia Gül AYDINİzmit Körfez Fen Lisesi İzmit Körfez Fen Lisesi
Nazlı Deniz ALTINİzmit Körfez Fen Lisesi İzmit Körfez Fen Lisesi
Çağatay ÇETİNTAŞİzmit Körfez Fen Lisesi İzmit Körfez Fen Lisesi
Buse GÜNDÜZGölcük Fen Lisesi İzmit Körfez Fen Lisesi
Alperan YAVUZKöy Hizmetleri Anadolu Lisesi(İstanbul) İstanbul Coşkun Koleji(İstanbul)
Çiğdem AKİFOĞLUPertevniyal Lisesi(İstanbul) Bahçeşehir Koleji(Kocaeli)
Selin ÇERGELKocaeli Anadolu Lisesi Kocaeli Anadolu Lisesi
Melike TOPUZM. Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi M. Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi
Buket SERİMKocaeli Anadolu Lisesi Bahçeşehir Koleji
Uzay TOPAKOĞLUCahit Elginkan Anadolu Lisesi Bahçeşehir Koleji
Nurşah TERZİOĞLUKocaeli Anadolu Lisesi Kocaeli Anadolu Lisesi
Kürşat TAMYÜKSELCahit Elginkan Anadolu Lisesi Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
Ceren GÜNDÜZCahit Elginkan Anadolu Lisesi Saint Benoit Fransız Lisesi(İstanbul)
Furkan TUNÇGebze Anadolu Öğretmen Lisesi Gebze Anadolu Öğretmen Lisesi
Ekin Su SEZER24 Kasım Anadolu Lisesi Bahçeşehir Koleji(Kocaeli)
Recep MERT24 Kasım Anadolu Lisesi 24 Kasım Anadolu Lisesi
Elif TOPÇUKörfez Anadolu Öğretmen Lisesi 24 Kasım Anadolu Lisesi
Belin ÇEKMECEİzmit Atılım Anadolu Lisesi Bahçeşehir Koleji(Kocaeli)
Melisa ŞİMŞEKİzmit Atılım Anadolu Lisesi İzmit Atılım Anadolu Lisesi
Arda KANTARİzmit Atılım Anadolu Lisesi İzmit Atılım Anadolu Lisesi
Denizhan KALEİzmit Atılım Anadolu Lisesi İzmit Atılım Anadolu Lisesi
Ekin BAYAZITTevfik Seno Arda Anadolu Lisesi Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
Efe KADIOĞLUTevfik Seno Arda Anadolu Lisesi Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
Yaren GEZERDerince Necip Fazıl Anadolu Lisesi 
Fem ŞAKOĞLUTevfik Seno Arda Anadolu Lisesi Özel İtalyan Lisesi (İstanbul)
Demiray DEMİRGölcük Atatürk Anadolu Lisesi Bahçeşehir Koleji(Kocaeli)
Burak OKKALIGazi Anadolu Lisesi Bahçeşehir Koleji(Kocaeli)
Rıfatcan MOĞULTAYDerince Anadolu Lisesi Bahçeşehir Koleji(Kocaeli)

2012 SBS SONUÇLARI

ADI VE SOYADI
KAZANDIĞI OKUL
GEDİZ ÖZCAN
Körfez Fen Lisesi, 1.yerleştirmede Kadıköy Anadolu Lisesini kazandı, İstanbul Amerikan Robert Lisesine kayıt yaptırdı.
CANBERK KARABAYIR
Körfez Fen Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesini kazandı, Özel Koç Lisesine kayıt yaptırdı.
DOĞU PAKDİL
Gölcük Fen Lisesi
ARDA KASIM
Gölcük Fen Lisesi
KUZEY SARP GÜRAY
Kocaeli Anadolu Lisesi
SELEN FİLİZ
Kocaeli Anadolu Lisesi
MUSTAFA TUNÇ
Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi
İLDENİZ FIĞLALI
Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi
AYLİN ÖZZAİM
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
AYBERK GÜNER
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
ATİLLA DAŞTAN
24 Kasım Anadolu Lisesi
MERVE BORAZANCIOĞLU
24 Kasım Anadolu Lisesi
MERT BİLGİN
İstanbul Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi
MELTEM TEKMAN
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
MEHVEŞ ÇÖMLEKÇİOĞLU
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
MELİSSA AKBAYDAR
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
EFE USLU
İzmit Lisesi
ARINÇ BULUCU
İzmit Lisesi
ERKUT BELEN
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
GÖKBERK OZAN
Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
AYDA ÖZCAN
Pirelli Anadolu Lisesi
BARTU GÜREFEOĞLU
Değirmendere Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi
HALİL BERK AKGÖZ
Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
SUDE KIRIMLI
İzmit Kız Tek.Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri

2011 SBS SONUÇLARI

ADI VE SOYADI
KAZANDIĞI OKUL
SAMET ÖZ
İzmit Körfez Fen Lisesi
ONUR ALP BİÇER
Özel Üsküdar Amerikan Lisesi
AYSU NİGAR ERGİN
Kocaeli Anadolu Lisesi
SELİN DEMİRKAN
Kocaeli Anadolu Lisesi
PEREN ÇAĞLAYAN
Kocaeli Anadolu Lisesi
ŞAHİKA TİMUÇİN
Kocaeli Anadolu Lisesi
GÜNGÖR UMUT MÜEZZİNOĞLU
Kocaeli Anadolu Lisesi
ELİF HAZAL SAY
Kocaeli Anadolu Lisesi
ONUR ATA BOYRAZ
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
İREM BAYKUT
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
AYÇA YILMAZ
24 Kasım Anadolu Lisesi
PELİN ÖZZAİM
24 Kasım Anadolu Lisesi
NURSENA ERSOY
Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi
BERFİN SALEBCİOĞLU
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
SEDA DEMİREL
İhsaniye Anadolu Lisesi
FIRAT CAN TEKGÜL
İhsaniye Anadolu Lisesi
İLAYDA DENİZ ÖZDEMİR
İhsaniye Anadolu Lisesi
YAĞMUR OLGUN
Darıca Ülkü Yalgın Anadolu Lisesi
ÖYKÜ ARSLAN
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
PINAR GÜNEŞ
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
EKİN CANEL
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
EKİN ERSEN
Körfez Orhangazi Anadolu Lisesi
AHMET KOÇAK
Atatürk Tek. ve Endüstri Meslek Lisesi Makine Teknolojisi Bölümü
BERKAY RAHMİ ŞENER
Tercih yapmadı.
 

2010 SBS SONUÇLARI
ADI VE SOYADI
KAZANDIĞI OKUL
MELİH MUSTAFA CEYLAN
İstanbul Atatürk Fen Lisesi
SERTAÇ TİMUÇİN
Kocaeli Anadolu Lisesi
BARIŞ EROL
Kocaeli Anadolu Lisesi
ÖZGE ŞANAL
Kocaeli Anadolu Lisesi
ZEYNEP EZGİ HOCA
Kocaeli Anadolu Lisesi
EZGİ BAŞAK MÜFTÜGİL
Kocaeli Anadolu Lisesi
GÜN  GÜNAL
İstanbul Nişantaşı Anadolu Lisesi
UTKU BARIŞ CAMCI
Kocaeli Anadolu Lisesi
BETÜL GÜNEŞ
Kocaeli Anadolu Lisesi
OSMAN AKGÜN
Ankara Çankaya Anadolu Lisesi
YAĞMUR ÖZBAY
Kocaeli Anadolu Lisesi
ALPEREN KOLAYLI
Kocaeli Anadolu Lisesi
RIZA SEYDA KOLAYLI
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
KUTALMIŞ BİLGE GÜRBÜZ
24 Kasım Anadolu Lisesi
BELGİN YILDIZ KANAAT
24 Kasım Anadolu Lisesi
ELANUR HELLIWELL
Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi
ALPCAN ANTEKİN
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
CEM YAĞIZ AY
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
EGE KÖROĞLU
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
BARIŞ BİROL
İstanbul  Semiha Şakir Anadolu Lisesi
CEYDA BAYRAKTAR
Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi
ELİF ÇEKMEN
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
ELİFSU ULUÇAY
Körfez Orhangazi Anadolu Lisesi
EMRE YILMAZ
Gebze STFA Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
MELİKE ERDAĞI
Körfez Atatürk Anadolu Lisesi
EVRENUS FIRAT POLAT
Değirmendere Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi
CANSU ÖKMEN
Ankara Özel Bilkent Lisesi
MEHMET FAHRİ DOĞAN
İstanbul Özel Ataşehir Adıgüzel Bilişim T. Lisesi

 

 

2009 SBS SONUÇLARI

 

 Okulumuzda ders bazında Türkiye 1.si olan öğrenci sayıları:
Türkçe    
: 2
Matematik
: 2
Fen Bilgisi  
: 3
Sosyal Bilgiler
: 16
Yabancı Dil (İng) 
: 26
ADI VE SOYADI
KAZANDIĞI OKUL
İZEL UYGUR (Kocaeli 2.si ve İzmit 1.si)
ÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ ile İSTANBUL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
DURMUŞ ALPTUĞ COŞAR
Kocaeli-Körfez Fen Lisesi  ile İSTANBUL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ  ve TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi
CİHAN İVEDİ
Bolu Fen Lisesi
ELİF ERİŞ
Kocaeli Anadolu Lisesi
CEMRE DOĞA UZUNALİ
Kadir Has Anadolu Lisesi
GÜLCE DOĞAN
24 Kasım Anadolu Lisesi
İBRAHİM YILDIZ
Bornova Anadolu Lisesi
GÜNEŞ KAVAFOĞLU
24 Kasım Anadolu Lisesi
ALARA MELİSA AYDIN
24 Kasım Anadolu Lisesi
MERT BARIŞ APAYDIN
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
SERTAN SOYDABAŞ
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
BURAKCAN SUGÜN
İhsaniye Anadolu Lisesi
MERT KOBAN
Derince Merkez Bankası Anadolu Lisesi
ŞEVVAL TIRPAN
İzmit Lisesi
SİNEM ONAR
Oruçreis Anadolu Lisesi
SELİN DEMİREL
Oruçreis Anadolu Lisesi
YUNUS EMRE ATLI
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
YARKIN BADEM
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
KAAN TUNÇBİLEK
Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi
FİKRİYE BARKIN BULUCU
Maşukiye Anadolu Lisesi
MEHMET EFE ERÇAKALLI
Kandıra Anadolu Lisesi
BUKET KOZLUCA
Kandıra Anadolu Lisesi


2008 OKS YERLEŞTİRMEDEKİ 

SONUÇLARA GÖRE %100 BAŞARI TABLOSU
ADI VE SOYADI
KAZANDIĞI OKUL
NİHAN ÖZCAN
Üstün Ve Özel Yetenekli Öğrencilere Yönelik Özel Bir Eğitim Programı Veren Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (Tevitöl) Ve Üsküdar Amerikan Lisesi
CANBERK CEYLAN
Kocaeli Anadolu Lisesi
CİHAN GENÇTÜRK
Zonguldak Fen Lisesi
CEMRE AKKOCA
Kocaeli Anadolu Lisesi
EREN İŞLER
Kocaeli Anadolu Lisesi
SELİN ÖZDAMAR
İstanbul Beşiktaş Anadolu Lisesi ve Avusturya Lisesi
B. BATUHAN GÜL
Kocaeli Anadolu Lisesi
CANSIN İĞCİ
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
BURCU EROL
24 Kasım Anadolu Lisesi
BAŞAK OKKALI
24 Kasım Anadolu Lisesi
M. ALP HOCA
24 Kasım Anadolu Lisesi
CEMRE CAN DİKYOL
24 Kasım Anadolu Lisesi
R. SİMAY SAVAŞ
24 Kasım Anadolu Lisesi
CAN YILMAZ
Kocaeli Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi
TAYFUN KAYA
24 Kasım Anadolu Lisesi
Z. ECE BAHAN
Merkez Bankası Anadolu Lisesi
ERK SALTAN
İhsaniye Anadolu Lisesi
ÖZER ÖZDEMİR
Atılım Anadolu Lisesi
SANBERK ORAK
İzmit Anadolu Lisesi Ve Saınt Benoıt Fransız Lisesi
ÇAĞATAY BİNİC
Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
BERKAY ÖZCAN
Kandıra Anadolu Lisesi
R.KAAN AYGÜN
Atatürk Anadolu Teknik Lisesi-Bilişim Teknolojileri Alanı ve İzmit Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü
EFZA YORDAMOĞLU
İstanbul Doğuş Fen Lisesi
DAĞLAR BOZ
Arslanbey Fevziye Tezcan Anadolu Teknik Lisesi-Elektrik Elektronik Alanı
BATU OLGAÇ
Arslanbey Fevziye Tezcan Anadolu Teknik Lisesi-Elektrik
 Not: Öğrenciler OKS puanlarına göre sıralanmıştır.

2007 OKS SONUÇLARI

 

Okulumuz 2007 yılı OKS sınavına 17 öğrencimiz girmiş; 1i Fen Lisesi, 10i Anadolu Lisesi, 3ü Özel Fen Lisesi kazanmış, 2 öğrencimiz hiçbir yere yerleşememiş ve 1 öğrencimiz Güzel Sanatlar Lisesine başvuruda bulunduğu için herhangi bir tercihte bulunmamıştır. Bu yıl başarımız %87,5 tir.Kazanan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.
ADI VE SOYADI
KAZANDIĞI OKUL
ASLI KUZU
Bolu Fen Lisesi
ERKİN DOĞAN
Kocaeli Anadolu Lisesi
SILA SÜMER
Kocaeli Anadolu Lisesi
ARMAĞAN ŞENOL
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
ECE KAYNAR
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
CANSU ERİŞ
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
ZEYNEP İÇGÜDEL
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
AHMET SAZAKLIOĞLU
Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi
ALP ERBAYRİ
Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
BERKER KANTAR
Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
BERKE UYGUN
Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi
ZEYNEP NAZLI KALE
Özel Marmara Fen Lisesi
UTKU KARTAL
Özel İstanbul Fen Lisesi
GÖKAN OSMAN EKŞİ
Özel Doğuş Fen Lisesi

2006 OKS SONUÇLARI
Okulumuz 2006 yılı OKS sınavında TM’de 365,304 ve MF’den 361,313 puan ortalamalarıyla %90 başarı elde etmiş ve Kocaeli’nde yine birinci olarak, geçen seneki başarının tesadüf olmadığını göstermiştir. Kazanan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.
ADI VE SOYADI
KAZANDIĞI OKUL
EKİN BAMAÇ
Kocaeli Anadolu Lisesi
DOĞANCAN BAHAN
Ankara Atatürk Anadolu Lisesi
ULAŞ CAN ÇIĞIR
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
MERVE BÜLBÜL
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
YAĞMUR ACAR
İzmit Atılım Anadolu Lisesi
ULAŞ SAKA
24 Kasım Anadolu Lisesi
YILDIRAY KÖSEMEN
İhsaniye Anadolu Lisesi
BORA ULUGÜN
İzmit Atılım Anadolu Lisesi